Spojme se

Je mi líto, v dohledné době nemám prostor pro dlouhodobější spolupráci. Každému odpovím na dotaz, případně je možné se domluvit na jednorázové konzultaci po telefonu nebo přes Skype. Děkuji za pochopení.

  • Konzultace osobně v Praze nebo po telefonu či Skype.
  • Jedno sezení trvá 60 - 90 minut, čas nehrotím 🙂
  • Cena je 1500 Kč/h.
  • Pokud byste nebyli spokojení, pak je konzultace zdarma.

Při telefonické nebo online konzultaci se řešení problému věnuji stejně soustředěně jako při osobním setkání a 100% respektuji vaše soukromí.

V případě zájmu o konzultaci mi zavolejte nebo napište email. Pokud bych nezvedal telefon, zavolám zpátky. Odpovím každému, jen nemohu zaručit, že se tak stane hned. K odpovědi se ale většinou spolehlivě dostanu do tří pracovních dnů. 

Když v emailu popíšete podrobněji svůj problém, tím lépe. Můžete také využít formulář níže na téhle stránce. 

Mám dokončený výcvik ve schematerapii, jsem ve  třetím roce sebezkušenostního výcviku v psychodynamické psychoterapii, nejsem zatím certifikovaný psychoterapeut. Těžím ze znalostí medicíny a vlastních zkušeností, každému se věnuji naplno. Než začnete se "sebeterapií", vždy nejdříve konzultujte odborníka, nejlépe lékaře specialistu.

Kontakt

MUDr. Robert Řeřicha, MBA
Mobil:      604 767 769

Email:      robert.rericha@stestinaproti.cz

Napište mi, co vás trápí

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Fakturační údaje

MUDr. Robert Řeřicha, MBA
Na Zlatnici 14/26
147 00 Praha

EKNIHA ZDARMA

Zbořte své bariéry a bloky

Tím prvním nejdůležitějším krokem v boji proti úzkostem, panickým atakám i depresi je vaše rozhodnutí nenechat se porazit. V takovém rozhodnutí mohou bránit některá hluboce zakořeněná přesvědčení, neužitečné postoje, a různé těžko uchopitelné obavy a strachy. Přečtení knihy vám pomůže takové bariéry a bloky překonat.

Více informací o knize ZDE

Nikoho zbytečně neobtěžuji. Zásady zpracování osobních údajů