Kdy bude mému trápení konec?

Termín, kdy dojde ke zlepšení stavu, vám nikdo neslíbí. Nezbývá než připomenout pravidlo, které jen málokdo rád slyší: Čím dřív se začnete soustředit na své zdraví a začnete pro své tělo něco dělat, tím větší šanci budete mít na brzkou úlevu.

Každý, kdo si stěžuje na to, že se ho úzkosti drží jako klíště, by si měl nejdřív co nejupřímněji odpovědět na otázku: „Držel jsem se v posledních týdnech zdravého režimu? Měl jsem každý den dost pohybu? Prováděl jsem každý den svalovou relaxaci nebo dýchací cvičení? Medituji? Bojuji systematicky s negativními myšlenkami? Každý jeden den?

V pravidelnosti je síla. Sáhněte si do svědomí a vybičujte se k větší disciplíně. Máte pravdu, že 100% účinnost zaručena není, ale za pokus to stojí. Doporučení uvedená v online programu Štěstí naproti, mají prokazatelnou účinnost, často porovnatelnou s antidepresivy, ale efekt se jen stěží dostaví, když si pro práci na sobě uděláte čas jen jednou za měsíc.

Vyberte si balíček kurzů, který řeší vaše potíže jako celek:

Balíčky kurzů jsou vytvořené pro řešení příznaků, které se často vyskytují společně. Vyberte si ten, který nejlépe odpovídá tomu, jak se cítíte, co prožíváte, co vás trápí. Získáte tak kompletní řešení, které vám umožní bez otálení začít s účinnou terapií vlastními silami. Kurzy v balíčcích jsou navíc cenově výhodnější, ušetříte dalších 30 %.

Zbořte své bariéry a bloky

Tím prvním nejdůležitějším krokem v boji proti úzkostem, panickým atakám i depresi je vaše rozhodnutí nenechat se porazit. V takovém rozhodnutí mohou bránit některá hluboce zakořeněná přesvědčení, neužitečné postoje, a různé těžko uchopitelné obavy a strachy. Přečtení knihy vám pomůže takové bariéry a bloky překonat.

Více informací o knize

Nikoho zbytečně neobtěžuji. Zásady zpracování osobních údajů

Začněte spát lépe už dnes

Dozvíte se, jak účelně využít kognitivně-behaviorální terapii ke správnému nastavení spánkového režimu, naučíte se odstranit negativní myšlenky a úzkost před usnutím, osvojíte si prověřené techniky urychlující usínání a navozující kvalitní spánek, a odnaučíte se zlozvyky, kterými jdete sami proti sobě. Budete vědět, co přesně dělat, abyste zase mohli rychle usínat a nepřerušovaně spát zdravým spánkem.

BONUS: Spolu s knihou získáte nahrávku meditace pro rychlé usínání a klidný spánek. Hlasem naváděná imaginace je vhodná pro každého, kdo trpí nespavostí způsobenou negativními myšlenkami, starostmi, stresem, úzkostí, depresí nebo obavami z panické ataky. 

Ihned po zaplacení Vám do e-mailu přijdou odkazy ke stažení e-knihy a nahrávky meditace.

Více informací o knize

Běžná cena e-knihy s meditací: 429 Kč

Vaše cena -40 %: 249 Kč

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů